Do XIV Ogólnopolskiego Zlotu pacificaforum.pl pozostało
pacificaforum.pl Strona Główna
 FAQ  Kalendarz Szukaj  Linki Użytkownicy Download  Album  Grupy   Rejestracja   Profil  Nasze auta  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Paca limited Chełm
Autor Wiadomość
abes2162 
abes2162

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Pacifica 2007/Limited/AWD/4.0/Pb-LPG
Wysłany: 07 Lip 2017 04:36 pm   Paca limited Chełm

Witam,

Czy ktoś może oglądał ta pace ?
Mam ponad 400 km i być może ktoś z forumowiczów ma jakieś info na jej temat ?

https://www.otomoto.pl/of...html#xtor=SEC-8

Pozdrawiam
Postaw flaszkę autorowi tego posta

saqmd 
Miód i malinka

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Pacifica 2007/4.0/B+G
Otrzymał 3 flaszek(e)
Wysłany: 11 Lip 2017 02:40 am   

abes2162, cześć!

Jestem z Lublina (40 minut od owego Chełma). Czy jesteś zainteresowana tym samochodem w dalszym ciągu?
Na początek poprosiłbym żebyś zapytała sprzedającego o VIN koniecznie i sprawdziła w Cafaxie (niedroga sprawa) i można pełno znaleźć aukcji na Allegro gdzie to sprawdzą szybko.

Jeśli będzie w papierach w miarę i dalej będziesz zdecydowana to mogę tam podjechać i ew. podpiąć się pod OBD i Torque sprawdzić podstawowe błędy, obejrzeć środek itd.

Mam Pacificę już jakiś czas i wiem gdzie patrzeć. To powyższe ja mogę dla ciebie zrobić.

Mogę też wziąć kolegę, który na prawdę się zna (wszystko widzi, gdzie walnięta mogła być, czy inne detale) - mechanik od 3 roku życia czyli już ponad 30 lat. On by też mógł sprawdzić, ale na pewno będę mu musiał dać 50-100 zł za tą "pracę" bo on nieforumowy nic a nic i ot tak nie pojedzie bo ma pełno roboty u siebie.

Podsumowując, ja mogę się kajtnąć w przyszłym tygodniu i obejrzeć, podpiąć pod kompa i tobie tu napiszę. Jeśli Ci się bardziej śpieszy to i w tym da radę. Jak ten kolega ma jechać to możecie się dogadać bo pewnie będzie chciał na flachę (dam namiar).

Ale najpierw Carfax. Bez Carfaxa nie jadę, ponieważ co z tego, że pojadę jak się w papierzyskach okaże, że to topielec na przykład (a co by nie było takiego się NIE kupuje choćby nie wiem co).

P.S. Fajna wersja i z wyglądu na fotkach spoko bardzo.

P.S. 2 SPALANIE - napisane 16, a to jest AWD. 16 to będzie w trasie albo rozregulowana instalacja (Chełm jest małym miasteczkiem i pewnie większość to poza "miastem"). Normalnie palą 23-25 LPG miasto i 15,5 (do 130 km/h) - ... LPG trasa. PB 10-15% mniej. I nie ma co liczyć na mniej. Chyba, że się pali zawory przy okazji.

P.S. 3
Zajrzyj TUTAJ i lepiej dawać takie posty TUTAJ :D Znacznie to ułatwia (zwłaszcza pierwsze "tutaj") sprawy :D

abes2162 
abes2162

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Pacifica 2007/Limited/AWD/4.0/Pb-LPG
Wysłany: 13 Lip 2017 08:40 pm   

Dziękuję za dobre chęci Saqmd, ale kupiłem ją wczoraj i już nie stoi w Chełmie :)
Wrażenia po przejechaniu 500km bardzo pozytywne.
Carfax i takie rzeczy oczywiście sprawdzam po rozmowie z właścicielem, przed ruszeniem się gdziekolwiek oglądać auto, mam dużo papierów + fotki z USA.

PS: Tam u Was na wschodzie jeździ więcej Pacyfic (tylko przejeżdzając przez Lublin widziałem 2 sztuki).

Temat do zamknięcia lub przeniesienia do innego działu jeśli tutaj przeszkadza.

Szymek 

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Chrysler Aspen 2007/5.7 HEMI/Pb LPG
Flaszki: 7/18
Wysłany: 15 Lip 2017 11:41 pm   

Przejechałem Pacą 40 tyś km. Średnie spalanie wyszło mi 14 l,/ 100 instalacja Lovato wszystkie tankowania wpisywane w apkę na tel. Te Twoje 25 to nawet mój Aspen Hemi nie pali. 16 średnio jest bardzo realne. Ale co do spalania to już było

saqmd 
Miód i malinka

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Pacifica 2007/4.0/B+G
Otrzymał 3 flaszek(e)
Wysłany: 18 Lip 2017 12:22 am   

Szymek napisał/a:
Ale co do spalania to już było
AWD 4.0 trasa minimum 15 LPG, miasto 23 minimum LPG było i na tym stanęło. Ja mam BRC. FWD uwierzę to tak by wyszło. Potwierdzam, że Aspen wychodzi nieźle na tle Pacy.

M. 

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited (Hybrid) 2009 Prąd/benzyna/LPG
Flaszki: 265/220
Wysłany: 18 Lip 2017 01:02 am   

Co prawda nie to miejsce ale jak się zagalopowaliście w zużycie i koszty:
Mój Aspenek jeździ na LPG, i jak przeliczam koszty z gazu na benzynę wychodzi mi, jak by palił niespełna 6 litrów benzyny w trasie i ciuteczkę powyżej 7 litrów w mieście.
Myślę sobie, że mam 8-o osobowy małolitrażowy samochód z silnikiem HEMI 350 KM plus (ten plus ostatno robi furorę w społeczeństwie więc czemu nie pójść w ślady?)
Podane w poście powyżej minimum to moje maksimum, choć w mieście jestem ok 5 litrów poniżej (średnio). Tyle, że instalacja na bazie STAG 300 ISA została zaprojektowana, skonfigurowana i położona przeze mnie, wkrętki są autorskim projektem wykonanym jednostkowo na moje zamówienie, kalibracja instalacji własna, modyfikacja zestawu montażowego przez serwis w Białymstoku (producent STAG-a) pod moje potrzeby i wedle mojej specyfikacji.

Wpis ten jest w kategorii żart choć przywołuje parametry rzeczywiste.

A tak całkowicie na serio i bez ściemy.
Autem z silnikiem 5,7 ważącym 2.960kg NIGDY przez okres 1,5 roku i nieco ponad 65.000km nie udało mi się osiągnąć (tym bardziej przekroczyć) wyniku 20 litrów w mieście jakim jest Warszawa. Pacifica to jak się okazuje smok z wilczym apetytem. W porównaniu rzecz jasna.

Do moderatorów: Za chwilę wyrzucimy wszystko co o zużyciu paliwa albo w kosmos albo do właściwego działu.
Ostatnio zmieniony przez M. 19 Lip 2017 10:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  

pawel1980 

autko rok/wersja/poj./Pb-LPG: Opel Insignia/2014/2.0T/PB
Flaszki: 7/7
Wysłany: 19 Lip 2017 09:43 pm   

abes2162, Gratuluje zakupu i zapraszam na kawkę.

Odpowiedz do tematu